agencja detektywistyczna

Jakie sprawy można zlecić detektywowi?

Poznanie prawdy czy wyjaśnienie niektórych kwestii czasem nie jest takie proste. Wtedy z pomocą może przyjść detektyw z Gniezna. Przyjrzyjmy się problemom, z jakimi można się do niego zwrócić.

Relacje z innymi

Najczęstsze zlecenia zgłaszane do detektywa przez osoby prywatne dotyczą zdrady współmałżonka czy partnera. Zadania często realizowane są poprzez obserwacje, a pozyskane w ich trakcie zdjęcia, wideo czy audio mogą przydać się podczas sprawy rozwodowej czy rozstania. Tego typu materiały często pomagają również w odnalezieniu osób, które nagle zaginęły czy uciekły. Stosuje się je również przy sprawdzaniu wiarygodności pokrewieństwa, choć w tej kwestii można stosować również badania DNA.

Sprawy spadkowe

Odnalezienie spadkobiercy może być nie lada wyzwaniem. A szczególnie, gdy jest to osoba nieznana dla rodziny, wydaję się wręcz niemożliwe. Wtedy niezbędna może okazać się pomoc detektywa, który dysponuje szeregiem możliwości oraz umiejętności pozwalających na dotarcie do osoby, o której niewiele się wie i pozyskania informacji do jak najszybszego zakończenia danej sprawy.

Obawa o podsłuch

Lęk przed swobodną rozmową może dotyczyć przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wrażenia bycia podsłuchiwanym ciężko się tak po prostu wyzbyć. Aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest się czego obawiać, należy posiadać szeroką wiedzę na temat nowoczesnych systemów oraz umiejętności. Detektyw Gniezno potrafi skutecznie ocenić stan pomieszczeń pod kątem instalacji w nich urządzeń szpiegowskich.

Weryfikacja pracowników

Zatrudnienie nowej osoby do pracy w firmie wiąże się z przekazaniem jej informacji poufnych. Czasem trudno jest od razu komuś zaufać i lepiej go odpowiednio sprawdzić jeszcze przed zatrudnieniem. Zająć się tym może detektyw, który sprawdzi informacje istotne dla pracodawcy takie, jak wiarygodność referencji czy historii zatrudnienia. Pozwoli to na zbudowanie dobrego zespołu, bez ryzyka przyjęcia kogoś nieodpowiedniego.

Śledztwa gospodarcze

Łamanie prawa w firmie wiąże się nie tylko z rysą na wizerunku przedsiębiorcy, ale też stratami finansowymi. W przypadku podejrzeń, co do uczciwości pracownika, warto już zawczasu zwrócić się do detektywa, który dokładnie przyjrzy się wytypowanym osobom. Pozwoli to uchronić biznesmena przed przykrymi działaniami.

Wywiad gospodarczy

Zabezpieczenie interesów firmy to jedno z najważniejszych zadań w prowadzeniu biznesu. Sprawdzenie kontrahenta przed podjęciem współpracy z nim to jedna z możliwości, by je realizować. I to również praca, którą może wykonać detektyw.